Sipariş Değişikliği ve İptali

Sipariş verildikten sonra değiştirmek için; yeldaslan@gmail.com adresine yada üye girişi yaparak . Lüfen değişikliklerinizin neden kaynaklandığını ve hangi sipariş numarası için değişiklik yapmak istediğinizi açıklayıcı bir şekilde bize yazmayı unutmayınız.

Sipariş değişikliği ve iptali hizmetimizde kargo ücretleri alıcıya aittir.

İade ve Değişimler
Yalnızca denim koleksiyonumuzda 15 günlük değişim hakkınız vardır.Malesef diğer ürünlerimiz özel üretim kategorisinde bulunduğu İçin iade ve değişim kabul edemiyoruz.

Ürününüzün değişime uygun olması için, satın alındığı gibi, kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca, makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacaktır.

Değişim işlemi başlatmak için bizimle yeldaslan@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Değişiminiz kabul edilirse, size paketinizi nasıl ve nereye göndereceğiniz konusunda talimatlar gönderilecektir. Değişim talep etmeden bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. Değişim nakliye ve gümrük masrafları müşteri tarafından ödenmelidir.

Herhangi bir sorunuz için her zaman yeldaslan@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İade ve Geri Ödemeler
Maalesef satılan ürünler için geri ödeme/iade gerçekleştiremiyoruz sadece değişim kabul ediyoruz.

Hasarlar ve Sorunlar
Lütfen siparişinizi teslim aldıktan sonra inceleyin ve ürün hasarlıysa veya yanlış ürün teslim aldıysanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve hızlıca çözüm bulabiliriz.

İstisnalar / Değiştirilemez Öğeler
Özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler) gibi belirli ürün türleri değiştirilemez. Belirli ürünlerle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Ne yazık ki, indirim ürünlerinin veya hediye kartlarının iadelerini kabul edemiyoruz.

Değişimi sağlanacak ürünü teslim alıp inceledikten sonra değişimin onaylanıp onaylanmadığı size bildirilecektir. Onaylanırsa, bir sonraki satın alma işleminiz için otomatik olarak kredilendirilirsiniz.